Reduziert! MICROSILVER PLUS KREM DO MYCIA TWARZY LR Vergrößern

MICROSILVER PLUS KREM DO MYCIA TWARZY LR

MicroSilver Plus krem do mycia twarzy LR. Zanieczyszczenia skóry powstają najczęściej na skutek nadmiernej pracy gruczołów łojowych znajdujących się w skórze. Jeśli gruczoły łojowe są zatkane, tworzą idealne warunki do rozmnażania się mikroorganizmów. Produkty do pielęgnacji twarzy MICROSILVER PLUS oczyszczajś skórę i przeciwdziałają nieożądanym bakteriom.

Mehr Infos

75,60 zł inkl. MwSt.

-10%

84,00 zł inkl. MwSt.

Kod Produktu: 25000
Stan: Dostępny Neuer Artikel

Mehr Infos

MicroSilver Plus krem do mycia twarzy LR optymalne przygotowanie do dalszej pielęgnacji

Opis i działanie

MicroSilver Plus LR to produkty o niepowtarzalnym sposobie oddziaływania. Srebro ma właściwości regulujące, dexpanthenol pielęgnuje skórę, a w zestawieniu z różnymi związkami cynku może w postaci MicroSilver skutecznie wspierać potrzebującą pomocy skórę. Główną substancją czynną jest czyste srebro w postaci, którą cechuje wysoki stopień porowatości. Dzięki temu jony srebra nie wnikają do organizmu.

Microsilver

Składa się z mikroskopijnych cząsteczek czystego srebra o porowatej, gąbczastej strukturze. Charakteryzuje się dużą, biologicznie aktywną powierzchnią, która w produktach MicroSilver Plus LR po raz pierwszy została wykorzystana do pielęgnacji skóry. Umożliwia wyjątkowo dobry kontakt absorpcyjny/resorpcyjny z mikroorganizmami. Produkty MicroSilver Plus LR działają w ten sposób, że uwalniają się stale jony srebra, które dostają się między innymi do ścian komórek mikroorganizmów. Wstrzymują podział ich komórek, hamując w ten sposób dalsze namnażanie drobnoustrojów.

 

Każdy produkt MicroSilver Plus LR zawiera:

  • Czyste srebro

  • Związki cynku

  • Dexpanthenol

MicroSilver Plus krem do mycia twarzy LR doskonale oczyszcza skórę, redukując zanieczyszczenia. Działa antybakteryjne, regulująco i stabilizująco. Nie wysusza skóry. Stanowi pierwszy etap do dalszej pielęgnacji cery. Po umyciu twarzy stosuj krem do twarzy MicroSilver Plus LR.

 

Produkt certyfikowany przez Deramtest.

Wskazania

- zanieczyszczenie skóry,

- skłoność do łojotoku,

- działanie antybakteryjne, stabilizujące i regulujące.

Skład

Czyste srebro, związki cynku, Dexpantenol, bez parabenów, bez środków konserwujących, bez barwników, bez syntetycznych środków zapachowych.

Opakowanie:

150 ml