Reduziert! MICROSILVER PLUS KREM DO TWARZY LR Vergrößern

MICROSILVER PLUS KREM DO TWARZY LR

Krem do twarzy Microsilver Plus LR. Zanieczyszczenia skóry powstają najczęściej na skutek nadmiernej pracy gruczołów łojowych znajdujących się w skórze. Jeśli gruczoły łojowe są zatkane, tworzą idealne warunki do rozmnażania się mikroorganizmów. Produkty do pielęgnacji twarzy MICROSILVER PLUS oczyszczajś skórę i przeciwdziałają nieożądanym bakteriom.

Mehr Infos

81,00 zł inkl. MwSt.

-10%

90,00 zł inkl. MwSt.

Kod Produktu: 25001
Stan: Dostępny Neuer Artikel

Mehr Infos

Microsilver Plus Krem do twarzy LR o udowodnionej skuteczności

Opis i działanie

Microsilver Plus to produkty o niepowtarzalnym sposobie oddziaływania. Srebro ma właściwości regulujące, dexpanthenol pielęgnuje skórę, a w zestawieniu z różnymi związkami cynku może w postaci Microsilver skutecznie wspierać potrzebującą pomocy skórę. Główną substancją czynną jest czyste srebro w postaci, którą cechuje wysoki stopień porowatości. Dzięki temu jony srebra nie wnikają do organizmu.

Microsilver

Składa się z mikroskopijnych cząsteczek czystego srebra o porowatej, gąbczastej strukturze. Charakteryzuje się dużą, biologicznie aktywną powierzchnią, która w produktach MicroSilver Plus LR po raz pierwszy została wykorzystana do pielęgnacji skóry. Umożliwia wyjątkowo dobry kontakt absorpcyjny/resorpcyjny z mikroorganizmami. Produkty MicroSilver Plus LR działają w ten sposób, że uwalniają się stale jony srebra, które dostają się między innymi do ścian komórek mikroorganizmów. Wstrzymują podział ich komórek, hamując w ten sposób dalsze namnażanie drobnoustrojów.

Każdy produkt Microsilver Plus LR zawiera

  • Czyste srebro

  • Związki cynku

  • Dexpanthenol

Krem do twarzy Microsilver Plus LR redukuje niedoskonałości cery w każdym wieku. Poprawia jej stan oraz wygląd, dzięki czemu staje się ona gładka, elastyczna i miękka. Wygląda na bardziej zadbaną. Czyste srebro działa antybakteryjnie. Receptura z Defensil w kremie do twarzy wykazuje działanie regulujące i stabilizujące. Skóra wygląda na gładszą, czystszą. Jest przyjemniejsza w dotyku, a stany zapalne zostają złagodzone. Stosuj po użyciu kremu do mycia twarzy.

Produkt certyfikowany przez Dermatest.

Wskazania

- działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne,

- skóra łojotokowa,

- skóra zanieczyszczona,

- działanie nawilżające,

- skóra skłonna do przetłuszczenia.

Skład

Czyste srebro, związki cynku, Dexpantenol, bez parabenów, bez środków konserwujących, bez barwników, bez syntetycznych środków zapachowych.

 

Sposób użycia:

Stosuj po użyciu kremu do mycia twarzy.

Opakowanie:

50 ml