ALOE VERA DELIKATNY KREM PIELĘGNACYJNY  LR
search
  • ALOE VERA DELIKATNY KREM PIELĘGNACYJNY  LR

ALOE VIA LR ALOE VERA DELIKATNY KREM PIELĘGNACYJNY LR

zł37.07
zł39.02

Aloe Vera delikatny krem pielęgnacyjny LR  bogata i delikatna pielęgnacja dla wyjątkowo wymagającej skóry.

Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy.

Quantity

Aloe Vera delikatny krem pielęgnacyjny LR  z olejkiem z pestek winogron

Opis i działanie

Już w starożytnym Egipcie uważano żel z Aloe Vera Barbadensis Miller za eliksir zdrowia, urody i nieprzemijającego piękna. Nasze babcie również stosowały aloes, jako "pierwszą pomoc" w domu. 

  • Bardzo wysokie zawartości aloesu

  • Sprawdzone receptury

  • Sprawdzona tolerancja skóry

  • Wyselekcjonowane naturalne składniki

Aloe Vera delikatny krem pielęgnacyjny LR bogata i delikatna pielęgnacja dla wyjątkowo wymagającej skóry z olejkiem z pestek winogron. Nawilża, szybko się wchłaia nie pozostawiając tłustej warstwy. Pielęgnacja twarzy i ciała. Skóra staje się nawilżona i elastyczna. Produkt zawiera 35% Aloe Vera.

Aloe Vera

Jest jedną z najstarszych i o najbogatszej tradycji roślin leczniczych świata. Dostarcza witamin A, C, E oraz witaminy z grupy B, a także kwas foliowy i niacynę. Aktywuje systemy obronne organizmu. Wspomaga odnowę komórek. Działa antyoksydacyjnie. Zawiera szeroki zestaw minerałów: wapń, sód, potas, mangan, chrom i cynk, dzięki czemu poprawia kondycję fizyczną organizmu. Posiada mikroelementy i pierwiastki śladowe, takie jak: gal, tytan. Redukuje niepożądane bakterie i drożdże.

Aloe Vera ma działanie odkwaszające, oczyszczające, odtłuszczające i odtruwające organizm.

 

Olejek z pestek winogron

Jest jednym z najbogatszych źródeł kwasu linolowego (70%). Bardzo dobrze się wchłania, nwilża i łagodzi podrażnienia. Działa przecirodnikowo, wzmacnia barierę ochronną skóry, zapobiega transepidermalnej ucieczce wody z naskórka i skóry właściwej. Dzięki wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych wykazuje bardzo korzystne właściwości. Obniżanie poziomu LDL i uzupełnianie zapasów HDL oraz ochrona przed chorobami serca to nie jedyne pozytywne działania tego naturalnego leku. Olej z pestek winogron jest także (a może nawet przede wszystkim) niezwykle bogatym źródłem witaminy E. Ten składnik kremów odmładzających, czy popularnych kapsułek witaminowych, reklamowanych jako warunek utrzymania młodości i pięknego wyglądu skóry, jest jednym z najsilniejszych antyutleniaczy.

Zalecenia:

- poprawia nawilżenie skóry,

- zapewnia miękkość skóry.

- pielęgnacja twarzy i ciała.

Wskazówki:

Stosować według potrzeb na twarz i ciało. Pielęgnacja dla wyjątkowo wymagającej skóry. Nie pozostawia tłustej warstwy.

Skład:

zawartość Aloe Vera 35%, olejek z pestek winogron, bez parabenów i oleju mineralnego.

Opakowanie:

100 ml

Producent

LR Health & Beauty Systems GmbH 59215 Ahlen, Germany

  

You might also like